Андрій Богдан змінив ім’я на Богдан Андрій

Голова Офісу президента Андрій Богдан змінив ім’я і прізвище, взявши за нове ім’я своє старе прізвище, а за нове прізвище – старе ім’я. Причиною стала потреба в очищенні репутації.

Про це повідомив Андрій Богдан у своєму інстаграмі, виклавши фото свого паспорта із новим ім’ям.

Тепер всі репутаційні помилки, які зробив Андрій Богдан – у минулому, – пише голова ОП. – А Богдан Андрій може починати своє служіння народу з чистого листа. Підписуйтесь на мої нові сторінки в соцмережах ))).

Сторінки оновленого голови Офісу президента Богдана Андрія вже можна знайти в соцмережах і вони заповнені виключно офіційною інформацією – про робочі візити, рішення, політику, співпрацю. Тут тепер немає жодного селфі, навіть з президентом.

Крім того, голова Офісу президента розповів, що у нього залишаються старий закордонний паспорт на ім’я Андрія Богдана, з яким він може їздити за кордон в особистих справах, та старі сторінки в соцмережах, де він буде постити селфі з відпочинку, фото в обіймах з друзями, відео з вечірок, сторіз у несерйозному стилі тощо.

Тепер журналістам буде набагато тяжче наїхати на мене, – пише Богдан. – Їм треба буде слідкувати за двома особистостями. А якщо все-таки щось накопають, то завжди є виправдання: це був тусовщик Андрій Богдан, а не голова ОП Богдан Андрій 🐥🐤🐤. Тепер, у двох іпостасях, мені буде легше зробити їх разом ))))).

На сайті президента вже з’явилась інформація про указ Володимира Зеленського про звільнення з посади голови Офісу президента Андрія Богдана і призначення на його місце Богдана Андрія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нікому Нічого, якому не винен Зеленський, виявився громадянином Японії

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: Андрій Богдан змінив ім’я на Богдан Андрій.
  • Gia_Caravadgio

    Я бляха вже другий день регочу.

  • slsh1o

    “Андрій Богдан змінив прізвище на Ярмак”