Через новітній термінал самообслуговування в Ужгородській міськраді можна буде передавати чиновникам коньяк

Ужгородська міська рада

В Ужгородську міську раду буде встановлено новітній термінал самообслуговування, пише “Час Закарпаття”. З допомогою цього терміналу можна буде оплатити комунальні послуги, написати скаргу до ЖЕКу, питання до мера, отримати корисну інформацію, тощо.

Також для пришвидшення обслуговування в мерії, термінал буде оснащений приймальником пластикових карток (VISA/Mastercard) та спеціальним відділенням, де громадяни можуть залишити шоколадку, коньяк “Закарпатський” або “Тиса” (не менше 4 зірок), пачку паперу формату А4 80 г/м. Також через вбудований сейф з кодовим замком, можна буде передати готівку (від п’яти тисяч гривень/євро/доларів не міченими купюрами або в золотому еквіваленті).

Кажуть, що з допомогою цього пристрою чиновники значно піднімуть рівень та швидкість надання своїх послуг.

Керівники прокуратури, МВС та ДАІ теж зацікавились ідеєю! Однак СБУ не задоволена цим нововведенням, оскільки цей “чудо термінал” ускладнює збір компромату та інформації на чиновників, та, відповідно, зменшує прибутки відомства.

Ференц Бакі спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Через новітній термінал самообслуговування в Ужгородській міськраді можна буде передавати чиновникам коньяк.