Після з’їзду партії “Слуга народу” в Трускавці з готелю пропало 256 рушників

В Трускавці у готелі з номерів зникло 256 рушників. Їх відсутність виявили після виселення з готелю 254 депутатів партії “Слуга народу”, що проходили тут тижневе навчання.

Про це повідомив один із працівників готелю, що просив не називати свого імені, віку, статі та кольору волосся.

Я сам голосував за “Слугу народу” і мені дуже подобались ці веселі молоді люди протягом всього тижня, що вони проживали в готелі, – розповідає працівник готелю. – І тому, може, я би нікому й не розповідав про ці злощасні 256 рушників. Але керівництво готелю поклало всю провину за їх зникнення на персонал і вимагає від нас відшкодування. А рушники були не дешеві. І це значить, що всі ми цілий місяць працюватимемо безкоштовно – щоб оплатити ці довбані рушники!

Підпишіться на UaReview в Телеграмі

На запитання, чому в навчанні брало участь 254 депутата партії “Слуга народу”, а рушників зникло – 256, працівник готелю відповідає:

Я, звичайно, можу помилятись, бо на власні очі нічого не бачив, і все це лише мої особисті здогадки… Але під кінець тижня сюди приїхав президент України Володимир Зеленський та керівник Офісу президента Андрій Богдан.

Працівник готелю також попросив через ЗМІ можливості звернутись до нових власників рушників і передати їм, хто б вони не були, згадати про такі давно втрачені в політиці якості, як совість, чесність та відповідальність, і повернути рушники на місце.

UaReview | Про проєкт | Підтримати

Читайте більше:

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Після з’їзду партії “Слуга народу” в Трускавці з готелю пропало 256 рушників.
  • zibrow

    Здивувався побачивши стільки коментів. Зрадів що uareview став таким популярним, а виявляється це ретарди з фейсбука, які жодного уявлення не мають про природу тутешніх новин.

  • Патриот Новороссии

    Ніхто нічого не крав. А ви знаєте, що директор даного готелю – ставленик Порошенка, кум Свинарчука? Тому не дивно, що цей жахливий пасквіль на нашого президента та його достойну партію вкинули саме з їхного брудного готелю.