Коала, яку Володимир Путін обіймав в Австралії, впала в депресію

Путін і коала

Коала Жозе, яку обіймав Володимир Путін на саміті G20, впала в глибоку депресію. Про це повідомляє канал National Geographic з посиланням на співробітників австралійського заповідника Lone Pine Koala, де мешкає тварина.

За словами головного ветеринара заповідника Джейсона Шардоне, коала Жозе стала самотньою, з нею перестали спілкуватися решта коал. Варто відзначити, що коала Жозе обіймалася тільки з Володимиром Путіним. З іншими лідерами країн обіймалися інші коали, які після церемонії почуваються нормально.

«Ми поки не можемо зрозуміти причину… Інші коали просто уникають Жозе, – повідомив Джейсон Шардоне журналістам. – Відомо, що коали не переносять запахів одеколонів, ботокса, пін для гоління, дезодорантів. Швидше за все, шкура Жозе пропахла одеколоном Путіна, який відлякує інших тварин».

Варто відзначити, що Володимир Путін по різному впливає на тварин. Так, раніше випущені в тайгу президентом РФ амурські тигри Кузя і Устин втекли з Росії в Китай, а собаку Путіна, лабрадора Конні, доводиться весь час підфарбовувати, бо вона постійно сивіє від поваги до свого господаря.

Степан Капуста спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: TwitterFacebookВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Коала, яку Володимир Путін обіймав в Австралії, впала в депресію.