В маршрутці Пустомити-Львів побились через класичну музику

В автобусі, що курсує між районним центром Пустомити та Львовом, вранці 27 січня зчинилася бійка між водієм і пасажиром. Як повідомляє кореспондент UaReview, причиною конфлікту стало незадоволення музикою, що голосно лунала з магнітоли водія.

За розповідями свідків, 37-річний Микола Г., мешканець селища Щирець, ще на виїзді з Пустомит зажадав від водія, аби той вимкнув органну фугу до мажор Дітріха Букстехуде, висловивши претензії до якості виконання. Дорогою між чоловіками тривала полеміка, в якій більшість пасажирів стали на бік водія.

«Доїжджаю цією маршруткою щодня, – розповідає 76-річна Галина П., що продає городину на Привокзальному ринку. – Водій завше ставить щось душевне, воно ж так і їхати веселіше. Сама я більше люблю Фрескобальді та Гайнриха Шютце, але Букстехуде може бути. Для органу в нього твори файні. А той хлопака п’яний був, чи що – все кричав, щоб поставили Баха».

Коли градус агресії сягнув небезпечного рівня, водій був вимушений зупинити автобус; чоловіки вийшли надвір, де, за словами свідків, продовжили з’ясування стосунків за допомогою стусанів та брутальної лайки. Втім, Микола Г., який унаслідок бійки був госпіталізований із струсом мозку, запевняє, що не лаявся, а вигук «ля!» стосувався тональності, неприйнятної для виконання барокової фуги. «Йому то лабух якийсь награвав, – прокоментував ініціатор бійки якість запису. – Село без сільради й органної зали!».

Поліційний патруль, що оперативно прибув на місце пригоди, вгамував бузувіра, проте водій через травму руки не зміг продовжувати рух, тож пасажири були вимушені скористатись іншими автобусами. Пасажир-задирака відбувся попередженням, проте у разі повторення бешкету, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, з нього можуть стягнути штраф у розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів громадян.

Нагадаємо, 19 січня на адресу Президента України Петра Порошенка надійшла відкрита електронна петиція «Заборонити в громадському авто та залізничному транспорті міжрегіонального та міжнародного сполучення встановлення та використання аудіо/відео трансляторів, програвачів та відтворювачів». Долучитись до звернення можна на сторінці електронних петицій.

UaReview / фото: Джо Венг

 

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , // Постійне посилання: В маршрутці Пустомити-Львів побились через класичну музику.