Уряд наповнюватиме бюджет за допомогою мікрокредитів

Уряд України має намір вирішувати дефіцитні ситуації при виконанні бюджету на 2020 рік за рахунок мікрокредитування. Про це заявив лисий з Кварталу в одному зі столичних барів.

«Всі так переживають за бюджет, ніби це серйозна проблема, – розповідає лисий. – Походіть будь-яким українським містом – кожна друга вивіска пропонує рішення. «Швидко гроші», «Готівочка» та інші установи пропонують позики саме для ситуацій, коли потрібно швидко вирішити фінансові проблеми. Замість залазити в боргову яму МВФ, набагато краще позичати гроші в своїх, українців, котрим близькі твої проблеми».

За словами лисого, серед варіантів наповнення бюджету розглядали також додрук необхідної суми коштів, але міністерство фінансів відхилило ініціативу «без пояснення причин».

У Кабміні переконані, що активне використання мікрокредитів для наповнення бюджету може стати однією з найбільших інновацій «уряду технократів» та відкрити принципово нову сторінку життя України як держави. Що саме це означає, в Кабміні не уточнюють.

Нагадуємо, уряд не вказував ставки на спорт як статтю доходів у бюджеті 2020, і слава Богу.

UaReview | ПІДПИСУЙТЕСЬ: Telegram

[ Підтримати на Patreon ]

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Уряд наповнюватиме бюджет за допомогою мікрокредитів.