AdBlock вибачився перед користувачами за те, що не може заблокувати банери Тимошенко

Сервіс для блокування реклами в інтернеті AdBlock вибачився перед своїми користувачами з України за те, що не впорався в повній мірі зі своєю задачею. Зокрема, програмі не вдалось заблокувати рекламні прояви політика Юлії Тимошенко, повідомляють в прес-службі AdBlock.

AdBlock завжди вдавалось захищати наших користувачів від нав’язливої реклами на сайтах, проте нещодавно ми зустріли справді серйозного ворога в обличчі банерів Юлії Тимошенко“, – кажуть в прес-службі.

В AdBlock стверджують, що у банерах Тимошенко застосовується невідома досі технологія, яка дозволяє обійти алгоритми приховування реклами на сайтах.

В той час, як наші інструменти видаляють зображення усіх банерів зі сторінок в браузері й сайт залишається без реклами, банери Тимошенко, застосовуючи технологію самовідтворення, знову проявляються на тих же місцях“, – розводять руками представники сервісу.

В AdBlock немає точної відповіді на питання, як банерам вдається проявлятись, незважаючи на їхню технологію. Проте припускають, що банери Тимошенко друкують себе на 3D-принтерах просто поверх моніторів користувачів.

Отож, ми повинні вибачитись за те, що ніяк не можемо впоратись із банерами Юлії Тимошенко, – вибачаються в прес-службі. – Тому єдина порада, яку ми можемо дати: щоб перестати бачити ці банери – розвивайте в собі банерну сліпоту.

У свою чергу банери Юлії Тимошенко наразі ніяк не прокоментували цієї інформації.

P.S.: Додамо, що лист від прес-служби AdBlock, який прийшов на пошту UaReview, спочатку потрапив до папки “Спам”. Як виявилось, через те, що він містив у собі прикріплений банер Юлії Тимошенко.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , // Постійне посилання: AdBlock вибачився перед користувачами за те, що не може заблокувати банери Тимошенко.
  • i. puchuka

    Гарний жарт.)