Екс-командувачу ВМС Денису Березовському зрадила дружина

Денис Березовський

Колишньому командувачу військово-морських сил Збройних Сил України Денису Березовському зрадила дружина. Це відбулось у вранці 3 березня, а потім ще й в обід. Про це повідомила сама дружина в соціальній мережі Facebook.

Про порушення Денисом присяги я дізналась з преси, – пише дружина Березовського. – Як тільки з’явилась ця інформація, я відразу подумала про помсту. Якщо йому можна зраджувати, то чому я повинна дотримуватись присяги на вірність йому!

За її словами, вона зрадила з найкращим другом Дениса Березовського: “Він давно домагався мене, і лише очікував потрібної нагоди. Тому коли я зателефонувала йому і сказала, що згодна, він відразу приїхав“.

Нагадаємо, екс-командувач Денис Березовський порушив присягу, увірвався у штаб військово-морських сил Україну у Севастополі і вимагав від керівного складу перейти на сторону Росії. Офіцери ВМС не піддалися на його вмовляння.

UaReview

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Екс-командувачу ВМС Денису Березовському зрадила дружина.