Жириновський запропонував погасити заборгованість перед тренером збірної РФ Фабіо Капелло футболістами

Фабіо Капелло

У Російському Футбольному Союзі (РФС) поки не можуть знайти кошти для погашення заборгованості по зарплаті перед тренером збірної з футболу Фабіо Капелло. У зв’язку з цим лідер ЛДПР Володимир Жириновський запропонував продати італійському тренеру кілька футболістів збірної Росії, повідомляє у свіжому випуску газета Футбольний Комсомолець.

«Треба після кожного матчу визначати найгіршого гравця нашої збірної і віддавати його Фабіо Капелло в рахунок оплати праці, – пояснив Володимир Жириновський свою ініціативу журналістам. – Адже на теперішній момент вартість контракту наших футболістів практично еквівалентна тижневій зарплатні Капелло. До того ж додаткова мотивація для нашої збірної не завадить.»

На питання журналістів, що ж Капелло робити з російськими футболістами Жириновський відповів наступне:

«А нехай що хоче, те з ними і робить. Може змусить дачу собі побудувати, або може зібрати свою власну команду і потім заявить їх грати на чемпіонат області. А може і на органи продати, хахаха».

В РФС всерйоз замислились над даною пропозицією і вже запросили свій юридичний департамент готувати документи, на підставі яких футболісти можуть бути передані у власність італійського тренера.

За неофіційною інформацією весь бюджет на зарплату Капелло був витрачений на покупку права проведення ЧС-2018 в Росії.

Степан Капуста спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , // Постійне посилання: Жириновський запропонував погасити заборгованість перед тренером збірної РФ Фабіо Капелло футболістами.