Під час пленарного засідання Верховної Ради зникло світло

Верховна Рада України

Учора в другій половині дня у будинку Парламенту зникло світло. Через це частина пленарного засідання Верховної Ради України була зірвана. Після безрезультатного 45-хвилинного очікування на відновлення постачання електроенергії, Спікер Володимир Рибак розпустив депутатів, повідомляє прес-служба “Київобленерго”.

Спікер також наголосив, що невідпрацьовану частину пленарного засідання все ж потрібно буде відпрацювати. Можливо, депутатам доведеться вийти на роботу в цю суботу.

Хоча вдень, коли відбуваються засідання депутатів Верховної Ради, світить сонце, парламент не може повноцінно працювати без електронного табло і системи “Рада”, – розповідає депутат Олесь Доній, – Тому робота Верховної Ради була паралізована. Що цікаво, збій в електромережі відбувся саме в той час, коли ми почали приймати ряд важливих євроінтеграційних законів, необхідних для підписання асоціації з Євросоюзом.

Депутат також натякнув, що підписання цих законів не вигідні лише одній політичній силі – Комуністичній Партії України, яка відкрито виступає проти угоди про асоціацію між Україною і ЄС.

До того ж, комуністи перші покинули залу Верховної Ради, коли Рибак тільки оголосив про передчасне закінчення пленарного засідання. Це виглядало так, ніби вони завчасно були попереджені, що світло так і не увімкнуть“, – додає Доній.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Під час пленарного засідання Верховної Ради зникло світло.