Донька Юлії Тимошенко намагалась пронести алкоголь на побачення з матір’ю

Євгенія Тимошенко намагалась незаконно пронести алкоголь на побачення зі своєю матір’ю, організоване на честь дня народження екс-прем’єр-міністра. Про це повідомляють джерела, наближені до державної пенітенціарної служби України.

Заборонена рідина була знайдена під час стандартного обшуку перед побаченням із засудженою, – розповідає джерело, – Це була пляшка дорогого коньяку, схована просто в буханці білого хліба. Працівнику, що проводив обшук, здалось, що хлібина трохи важча, ніж повинна бути.

Ймовірно, коньяк призначався для вживання його під час святкування дня народження Юлії Тимошенко.

Натомість Євгенія Тимошенко стверджує, що хлібину разом з вмістом їй підкинули. Крім того вона зазначає, що якби вона й хотіла щось пронести на побачення з матір’ю, то знайшла би для схованки надійніше місце, ніж буханка хліба.

Нагадаємо, на честь святкування 52-го дня народження Юлії Тимошенко (27 листопада), їй дозволили триденне побачення з донькою – з 26 по 28 листопада – у приміщення медичної палати ЦКЛ «Укрзалізниці» у Харкові.

Представники державної пенітенціарної служби України обіцяють за традицією викласти в інтернет відео з Юлією Тимошенко.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Політика, Україна // Теги: , , , // Постійне посилання: Донька Юлії Тимошенко намагалась пронести алкоголь на побачення з матір’ю.