Росія збирається ввести санкції проти Європи та США

Санкції

Російська Федерація збирається запровадити санкції відносно всіх країн-членів НАТО, країн-членів ООН, а також усіх країн, які висловили підтримку Україні. Про це повідомив лідер ЛДПР Володимир Жириновський в інтерв’ю газеті “Російський Всесвіт”.

Усі знають, що росіяни годують весь світ. Саме наші громадяни витрачають десятки мільярдів доларів щорічно поза межами Росії. – цитує Жириновського газета. – Та ми можемо сказати: Досить! Досить годувати весь світ! Санкція буде тільки одна: ми заборонимо своїм громадянам виїжджати за межі Російської Федерації. Росіяни будуть жити і відпочивати на своїй землі. В Криму, в Сочі, в Геленджику. Зате всі інші країни залишаться без російських грошей.

Такі санкції суттєво вдарять по світовій економіці, вважає політик.

І хай їх економіки падають! Адже нема росіян – нема прибутків. А це значить крах і зубожіння цілих країн, якщо не всього неросійського світу. От тоді й подивимося, як вони заспівають“, – задоволено підсумував Жириновський.

Лідер ЛДПР також зазначив, що введення російських санкцій відбудеться лише у випадку, якщо буде застосовано наступний пакет санкцій проти Росії, який зараз готують провідні держави світу.

Нагадаємо, нещодавно в Росії ввели другу державну мову.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: Росія збирається ввести санкції проти Європи та США.