Реальна весела ферма

Кампанія Alawar, відома за серією мегапопулярних ігор “Весела ферма”, заявила про завершення роботи і запуск свого наймасштабнішого проекту – “Весела ферма. LIVE”.

Геймплей гри залишився незмінним: гравець вирощує на своїй фермі городину та свійських тварин і продає їх на ринку. Але на відміну від попередніх ігор, у LIVE версії усе буде по справжньому. Ферма, тварини, робітники – усе буде реальним.

Для реалізації такої грандіозної ідеї нам знадобились знайти десятки гектарів вільної землі, що в умовах світової продовольчої кризи, вкрай важке завдання, – говорить генеральний менеджер Alawar Олег Куров, – Але на наше щастя, такі землі знайшлись в Україні“. Компанія орендувала колишні колгоспні поля у селі Червона Володимирівка Вінницької області.

Передбачається, що кожен користувач буде керувати ділянкою розміром 100×100 метрів і стежитиме за нею за допомогою кількох web-камер. Коштуватиме таке задоволення досить дорого: 1000 євро місячна оренда ділянки, та додатково по 200 євро за кожного “робітника”, що обслуговуватиме ферму.

Робітників наймають з числа місцевих жителів, та мешканців сусідніх сіл. “Роботи в селі немає, а тут такі гроші – тисячу гривень на місяць! Та й робота не пильна, дивись куди стрілка на моніторі рухається і біжи туди. Огірки полити, гарбуза зірвати. Курорт одним словом” – говорить один з “робітників”, пан Василь.

Проти розробників уже виступив місцевий осередок партії “Свобода”. “Це повернення кріпацтва! Ми не дозволимо, щоб якийсь американський пан, клікаючи своєю поганою мишкою, заставляв бідного українця гасати цілий день, збагачуючи москальських девелоперів” – заявив один із лідерів вінницької “Свободи” Олексій Фірман. Наразі, створено комісію Вінницької обласної ради, яка має розібратись у ситуації, що склалась. Далі буде.

Ярослав Львівський спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Наука та IT // Теги: , , , // Постійне посилання: Реальна весела ферма.