Посаду Прем’єр-міністра продадуть з молотка

Крісло Прем'єр-міністра

Ім’я нового Голови Кабінету Міністрів визначиться за аукціонною моделлю. Відповідний лот – “Посада Прем’єр-міністра України” – вже близько двох годин виставлений на сайті Aukro.ua

На даний момент свої ставки зробили п’ять користувачів: Arbuzov, kluev_1964, TIGIPKO, 8oyk0 та Wilcool.

Продавцем лоту “Посада Прем’єр-міністра України” виступив користувач під ніком Proffesor. Це вже не перший лот, виставлений цим користувачем на сайті Aukro.ua. Зокрема, серед раніше виставлених лотів Proffesor-а є такі як “Посада Міністра соціальної політики”, “Звання народного артиста України”, “Орден “За заслуги перед Вітчизною” 4 ступеню”, “Книга Віктора Януковича “Opportunity Ukraine” з автографом автора” тощо.

За інформацією прес-служби Aukro, сьогоднішній лот є найдорожчим за всю історію інтернет-аукціону.

Станом на 11 годину найвищу ставку – 1 125 050 000 гривень – зробив користувач під іменем Arbuzov.

Однак аукціон – це завжди несподіванка. Ми ніколи не можемо знати, хто наступний зробить ставку, і наскільки зросте вартість лоту. Тому до повного закінчення аукціону не можна спрогнозувати, в чиїх руках опиниться  Посада Прем’єр-міністра України“, – прокоментували в прес-службі Aukro.

Нагадаємо, 28 січня під тиском протестувальників Євромайдану Микола Азаров подав у відставку з поста Прем’єр-міністра України. У цей же день виконуючим обов’язки Голови Уряду став перший віце-прем’єр Сергій Арбузов. Пізніше посаду Прем’єра пропонували опозиціонеру Арсенію Яценюку, який відмовився.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Посаду Прем’єр-міністра продадуть з молотка.