Щоб потрапити до лав нової поліції міліціонер змінив прізвище

Нова поліція

Завдяки спільним діям слідчих прокуратури та працівників СБУ у Вінниці було викрито зловмисника, який у незаконний спосіб намагався потрапити до лав Нової Поліції. Щоб пройти відбір до новоствореної структури міліціонер Михайло Петренко вирішив змінити своє ім’я та прізвище на Міхаел Петренешвілі.

«Я боявся, що не пройду атестацію, – бідкається правоохоронець, – І в такий спосіб хотів отримати перевагу над іншими кандидатурами. Мені важко визначити, за якими критеріями відбуватиметься відбір. Але я помітив чіткий сигнал від нових очільників. Я впевнений, що зрозумів їх натяк і все зробив правильно. Принаймні за однією ознакою я мав відповідати новій посаді.»

«Ми дуже здивувалися, – розповів про гучну справу працівник СБУ, – Але несподівано усім нам знайомий Михайло раптом почав представлятися як Міхаел, а ще він почав жахливо пародіювати грузинський акцент. Подальше розслідування – це вже була справа техніки».

Нагадаємо, що недавно у Грузії викрито злочинне угрупування, котре викрадало людей і вивозило їх на керівні посади в Україну.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: Щоб потрапити до лав нової поліції міліціонер змінив прізвище.