Скарги до президента стануть платними

Президент України

Усі скарги від громадян України до президента можуть стати платними. Ініціативна група працівників Адміністрації Президента України «Від скарг – до грошей» розробила проект введення платні за розгляд президентом скарг від населення.

Ініціативна група хоче запропонувати Міністерству доходів та зборів разом з Державною податковою інспекцією розробити прейскурант на розгляд скарг від населення, які надходять до президента. Запропонована вартість – 19 гривень 87 копійок за одне звернення.

Як пояснила лідер «Від скарг – до грошей», Ольга Безсоромна, ініціатива є на часі, оскільки з кожним роком кількість скарг від українців збільшується.

«Лише уявіть, – схвильовано каже Ольга Безсоромна, – за останні 10 років до Адміністрації Президента надійшло близько 90 мільйонів скарг та запитів. Тобто, за статистикою, кожен з нас з вами поскаржився президентові вже два рази. Але ми віримо в те, що в майбутньому кількість причин для скарг буде тільки зростати.»

Наостанок Ольга Безсоромна додала, що вартість скарги на введення плати за подання скарги буде коштувати вдвічі більше за звичайні.

Денис Перший спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , // Постійне посилання: Скарги до президента стануть платними.