На території України було жорстоко вбито олів’є

В ніч з 31 грудня на 1 січня у 23-х регіонах України було порушено кримінальну справу за статтями 115, частина 4.2, за жорстоке вбивство салату Олів’є. Про це на прес-конференції повідомив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка. На даний момент осіб правопорушників не встановлено.

Для мене цей випадок особливий, – йдеться у звіті генпрокурора, – Зареєстровано вже більше 10 000 випадків жорстокого вбивства, і ніхто не може назвати осіб, які скоїли цей злочин. Навіть більше: ніхто не може упізнати злочинців! Це дуже складний випадок, і я заявляю, що кримінальну справу вже порушено, а винні будуть покарані!

Усі коментарі очевидців схожі: жертву було підготовлено і залишено без нагляду близько 19:00 31 грудня. А вже близько 13:00 1 січня було виявлено факт відсутності олів’є — порожні тарілки. На місцях злочину було знайдено лише дрібні залишки жертви, що є прямим підтвердженням вбивства.

Останній раз я бачила олів’є десь о 20:14 у себе на кухонному столі. – повідомляє очевидець злочину, жителька міста Житомир, Галина Валеріївна, – Але була дуже заклопотана підготовкою до зустрічі Нового Року, тому залишила салат без уваги. Вже на ранок ми з чоловіком побачили цю жахливу картину. На місці, де знаходився олів’є, були лише залишки та порожня тарілка. Від побаченого я навіть свідомість втратила.

Наступна хвиля масових вбивств олів’є в Україні очікується на Різдвяні свята. Наразі правоохоронці ведуть посилену підготовку з метою запобігти цьому.

Юра Токарський спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , // Постійне посилання: На території України було жорстоко вбито олів’є.