В Луганську тернополянина побили через його мову

16 січня, внаслідок побиття, до Обласної клінічної лікарні Луганська потрапив житель Тернополя Володимир Морковко. Про це повідомляє cxid.info За свідченнями потерпілого, його побили через “мовне питання”: молодикам у центрі Луганська не сподобалось, як тернополянин розмовляв.

Та п***ець, товариші! Все це через мову, – розповідає потерпілий Морковко, – Йду я, б***ь, центром, з пляшкою пива, нікого не рухаю. Підходжу до компанії хлопців-дівчат. Питаю в одного: Брателло, де тут й****а параша? Помочитись страшно хочу! Поки він задумався, в розмову, якогось ***, вписується дівчина і починає п****ти. Я такий кажу: забери свою курку, я в неї нічого не питав! А він, б***ь, образився, попросив, щоб я її так не називав. Що я, щось не так сказав? Кажу йому: ***** *****! А він мені: слідкуй за своєю мовою! Розумієте, яка наглість? Він мене, с**а, буде вчити, якою мовою розмовляти!? От і почалось… Але, на жаль, їх було більше. Тому жертвою мовного питання став я.

Наразі міліція допитує потерпілого і складає фотороботи нападників.

За словами Володимира Морковка, до Луганська він приїхав на різдвяні свята, поїздом №134 “Львів – Луганськ” на боковій полиці.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Україна // Теги: , // Постійне посилання: В Луганську тернополянина побили через його мову.