Віктору Януковичу найняли логопеда

Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович буде займатись із логопедом. Про це повідомляє прес-служба президента з посиланням на його сторінку в Facebook.

Я регулярно займаюсь спортом, багато читаю, беру уроки вокалу, танцюю. Я постійно розвиваюсь! Якщо я зупиню свій розвиток – стане і вся країна. А цього ніяк не можна допустити!” – прокоментував своє рішення Віктор Янукович.

Працювати з Віктором Федоровичем буде Ірина Коваль, голова харківського Центру розвитку та корекції мовлення «Лаліо».

Проте з надійного джерела, близького до Януковича, стало відомо, що таке рішення президента було викликано не лише бажанням до саморозвитку.

Розумієте, у зв’язку з євроінтеграційними процесами в Україні, Віктору Федоровичу доведеться часто говорити такі слова та вислови як: «імплементація», «інституціоналізація», «структурна трансформація», «формування комплексної регіональної моделі» і т. п. Цей факт викликав хвилювання у деяких членів верхівки держави. Тому вони вирішили влаштувати президентові такий подарунок“, – розповіло джерело.

На жаль, особи доброзичливців залишились невідомими.

Нагадаємо, логопед – це корекційний педагог, який займається усуненням мовних порушень у дітей та дорослих. До завдань логопеда входять розширення та збагачення словникового запасу людей, розвиток зв’язного мовлення та навчання грамоті.

Роман Краснопільский спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Віктору Януковичу найняли логопеда.