У жовтні в Грузії викрали понад 100 людей і відправили працювати в Україну на керівні посади

Грузини в Україні

Сліди 104 людей, які були викрадені протягом жовтня в Грузії, було знайдено в Україні. Більшість із них очолюють урядові установи, обласні адміністрації, силові відомства. Про це повідомляє прес-служба поліції Грузії.

Протягом жовтня в поліцію поступило понад сто заяв про викрадення громадян грузії, – йдеться у прес-релізі. – Людей забирали просто на вулиці посеред білого дня. Після проведеної оперативно-розшукової діяльності було встановлено, що як мінімум 104 людини із списку знайдено в Україні: в урядових установах, силових відомствах, місцевих державних адміністраціях. Умови їх отримання задовільняють міжнародним нормам, викрадені почувають себе добре, до дому повертатись не збираються.

У прес-службі також зазначили, що попри велике абсолютне число викрадень і переправлень грузинів до України у жовтні, порівняно із вереснем чи літніми місяцями динаміка викрадень йде на спад.

Так протягом червня до України на державні посади було переправлено близько 400 людей із Грузії, протягом липня – 350, і якщо динаміка збережеться, то у лютому ця цифра не перевищуватиме 50.

Нагадаємо, національну поліцію України очолила Хатія Деканоїдзе.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини // Теги: , // Постійне посилання: У жовтні в Грузії викрали понад 100 людей і відправили працювати в Україну на керівні посади.