Даша Астаф’єва знову епатує: у новому кліпі вона знялась одягненою!

Незабаром з’явиться відео Даші Астаф’євої та гурту Nikita на нову пісню. Свіжа відеоробота буде зовсім не схожою на попередні: у ній ми побачимо вокалістку у новому образі – повністю одягненою. Таке рішення Даша прийняла після прикрого інциденту, коли Х’ю Хефнер (засновник Playboy) не впізнав її в одязі.

Це було так принизливо, – зізналась співачка, – я кажу йому “Привіт, Хеф!”, а він дивиться на мене і не впізнає. Так і не впізнавав, поки я не підняла блузку і не показала йому свої груди. Тоді зразу так розцвів, каже: “Привіт, Даша, багатою будеш!”

Та для любителів не лише звукової, але і візуальної складової творчості гурту, все не так погано. Голі дівчата у кліпі таки з’являться. За сценарієм, одягнена Даша разом з новою колегою по гурту Nikita Анастасією Кумейко, одягненою не менше, ідуть на Майдан Незалежності. Там вони починають протестувати проти протесту FEMEN, які як і зазвичай мітингують з оголеними грудьми. “І вовки ситі, і вівці цілі, – задоволено коментує новий кліп продюсер гурту Юрій Нікітін, – і груди в кліпі є, і Даша в одязі. Ну хіба я не геній?

Нагадаємо, в дитинстві Даша Астаф’єва була настільки скромною дівчинкою, що навіть закінчила школу не завагітнівши.

UaReview

Опубліковано у Шоу-бізнес // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Даша Астаф’єва знову епатує: у новому кліпі вона знялась одягненою!.